Rezervace
723 435 803
RÁDI VÁM NABÍZÍME DVA NOVÉ KOMPLETNĚ REKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY

Každý obsahuje malý kuchyňský kout se základním vybavením, jídelnu v prosklené verandě, kumbál, či šatnu, dvě ložnice. Celkem 35 m2. V každé místnoti infra topné panely na stropě s vlastní regulací. Ložnice s manželskou postelí, palandami a druhá s dvěma rozkládacímu lůžky IKEA, tedy široké dvoulůžko. Apartmány jsou zateplené, podlahy vinylové, stěny SDK desky - příjemné prostředí pro především výletníky a cestovatele či rodiny, které rády tráví čas v přímém spojení s přírodou.
chatky
Vybíráme vratnou kauci 1000 kč za závěrečný úklid v hotovosti, přitápění se hradí dle vlastního elektoměru. V prosinci, kdy se topilo celý den, vycházela elektřina za celou chatu na cca 100 kč denně. Záleží na tom, jak kdo potřebuje 25 °C :-).
chatky

Cena za lůžko je kolem 380 kč, záleží na počtu osob. Apartmány jsou pro 8 osob, tedy dvě rodiny každý. V letní sezóně není možné poskytnout za méně než úhradu 5 lůžek. V mezisezóně ( červen, září ) 4 lůžek. Ostatní dle dohody. Pejsky opět pouze po předchozím dotaz za 50 kč denně.

Úhrady se provádí na náš účet, v případě nedojezdu se nevrací. Rezervaci je možné zrušit 14 dní před příjezdem s plným vrácením peněz, a to mimo hlavní sezonu. ( červenec, srpen).

Kytlice je krásná vesnička, která např. vyhrála vesnici Ústeckého kraje. Okolí Česko - Saské Švýcarsko , Lužické hory, Ferrata Děčín, Hřensko, Bad Schandau- Toscana Therme poskytuje nespočet možností k výletům. V obci kvete kulturní život, několik restaurací, rybník s pláží, lesní divadlo a neustálé VESELO :-)

rybnik

Jsem vám nepřetržitě k dispozici na telefonu č. 723435803 a vše vám podrobně vysvětlím. Prosím nevolejte ve tři ráno, to snad již do osmi počká... :-)

hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice hogofogo kytlice